Ще пару років тому протистояння Ворскли і Металіста було цікаве з двох точок зору. По перше, сусіди по турнірній таблиці, що сезон за чезоном борютсья за потрапляння в престижні європейські кубкові змагання.

Ворскла в Лігу Європи, Металіст в Ліну Чемпіонів. По друге, запекле протистояння фанатів двох ворогуючих команд як на стадіоні, так і за його межами. Але часи змінюються, і ми змінюємось разом з ними. Металіст сьогодні вже не той, та і фатанські війни в Україні відкладені до кращих часів.

 До звітного матчу Ворскла підійшла з величезним бажанням перемогти. Серія з багатьох нічиїх поспіль відверто затягнулась, глядач прагнув звитяги. На стадіоні зібралось вісім тисяч глядачів яким і вдалось наживо спостерігати за матчем улюбленої команди. Гра ворсклян в цій грі не вирізнялась ні напором, ні вишуканісттю техніко-тактичних дій. Грали як завжди, флангові проходи і навіси, пару небезпечних стандартів. Нащасття цього разу в нас вдало себе проявила пара центральних захисників. І на нуль зіграли з захисті і під занавіс матчу зробили гол. Даллку навісив, а Дітятєв майстерно зіграв на другому поверсі. Браво!

 На фанатських секторах було сумно до того моменту, як гості запалили піро. Харків’яни традиційно привезли до Полтави непоганий склад, та незважаючи на поразку свого клубу покуражились на славу. Ворскляни в свою чергу, під стать власним гравцям, не продемонстрували нічого незвичайного. Зелені футболки, пара прапорів, звичний рівень звуку. No puro, no party. А чи буде воно колись!? Час покаже…