Останній матч чемпіонату Ворскла зіграла в Запоріжжі. Шкода, але наші хлопці не змогли премогти Зорю і обігнати її в турнірній таблиці. Ліга, як завжи підсунула свиню і винесла звітний матч на п’ятницю, тим самим відсікши від виїзду багато виїздюків, що працюють або навчаються. Незважачи на це до Запоріжжя дісталось два автобуси з фанатами Ворскли.

Як і годиться для ліденів чемпіонату, команди грали добре. Незважаючи на те, що і Ворскла і Зоря вже позитивно вирішили свої завдання на сезон на полі точилася справжня чоловіча боротьба. Приємно було спостерігати за тим, що modern $port ще не тотально оволодів всіма клубами, які зливають все і вся в другій половині сезону.

Під завісу першого тайму футболістам Зорі вдалось забити гол. Але після перерви полтавці досить швидко відігрались. Відмічаємо чудову взаємодію двоз форвардів Ковпака і Шиндера. Але забивали ворскляни вже граючи в більшості. Арбітр матчу, який поводився досить дивно, вилучив автора забитого м’яча у луганців після того, як він щось не поділив з вінгером гостей Турсуновим. Грающи в більшості Ворскла могла вийти в перед, але не вистачило везіння Ковпаку. Його удар прийняла на себе поперечка воріт. А під завісу гри арбітр вирішив зрівняти склади команд. Замість того, щоб признаити пенальті у ворота господарів рефері вилучив Шиндера, угледівши симуляцію.

На останні хвилини гри Василь Сачко випустив на поле Йована Маркоскі, який зіграв свою останню гру у складі біло-зелених. Останні роки плеймейкера Ворскли були не яскравими в клбі і він переважно грів лаву запаних, але всі пам’ятають його гольовий пас транзитом через руки П’ятова на Василя Сачка у переможному фіналі Кубку України. Йокі, дякуємо за все.

Після матчу гравці Ворскли підійши всім складом до гостьвого сектору та подякували фанатам за гру. Уже в роздягальні щасливі ворскляни святкували вихід в єврокубки. На цьому сезон оголошуємо завершеним. Чекаємо на наступний!