Ще до матчу було відомо, що “Ворскла” здає цю гру в обмін на те, що ЦСКА в чемпіонаті в Полтаві тихо “ляже” (так воно й сталося). Тому в вояж до Києва вирушило всього 4 рильця: Трутень, Пузир, П’ятий і випадково їхала у справах Ліза.

Повсякденна дорога до Києва нічим не запам’яталася. Трутень з Пузирем як зазвичай бухали зі знайомими проводами. П’ятий в цей час спав. Ліза їхала взагалі окремо в купе. По приїзду до столиці П’ятий відправився бродити по місту в пошуках різної літератури про музику і т.д., а звичний дует залишився продовжувати своє ужирання з проводами у відстійнику.  Гра проходила на НСК “Олімпійський”. Зустрілися всі за годину до матчу. Людей прийшло подивитися гру трохи більше тисячі. Це на тлі 80-ти тисячника виглядало похмуро. Фанатіти особливо не хотілося – підсумок то був уже давно відомий. 

У другому таймі підійшли кілька молодих динаміків, поспілкувалися. Навіть трохи пофанатіли, коли наші випадково один гол забили. Гру “Ворскла” здавала так бездарно, що було огидно дивитися. Два голи нам забив наш колишній Мусолітін (Муся любить такі “суперматчі”). Після гри Ліза поїхала на вокзал (у неї вже були квитки на вечірній потяг). Ми ж без проблем вписалися в командний Фольц і за 4 з лишком години були вже вдома .