На жаль гра з маріупольським Іллічівцем, не викликала, ажіотажу серед вболівальників.. У кого робота, у кого невідкладні сімейні проблеми, у кого і бажання не було. Та якщо подивитися статистику, то гостьовий у Маріуполі, аншлаг Ворсклян, ніколи і не збирав..

Поїздка супроводжувалася виїзними піснями, ядком і всілякими приколами. Також в день виїзду, невгамовний Я. святкував своє День Народження, тому хто знає малого, то зрозуміють, що було в тричі веселіше.

В Маріуполі, на вокзалі, всій виїзній братві вдалося уникнути міліцейського кордону. Час проведений на морі пролетів, непомітно. Каталися на катамаранах, плавали, загоряли в останні дні літа. Трохи погулявши по місту, всі благополучно потрапили на сектор. Традиційний шмон і ти на стадіоні.

Під таку спеку важкувато було грати хлопцям у біло-зелених футболках, особливо після такого матчу в Бухаресті. В принципі і очікуваний програш. На гостьовому 14 виїзних + відпочиваюча кузьма. Звук, як на мене на нуль, хоча практично всі заряджали від душі. Господарі, на своєму звичному рівні: звук не краще нашого, мала кількість супортерів, інтелектуальні заряди в нашу сторону, рівня дитячого садочку. Хіба-що, тільки після 4 забитого гола, трохи розчехлилися і їх було добре чутно. В кінці гри, один із Ворсклян, був нагороджений футболкою Краснопьорова. І наш заряд: “Спасибо, за Европу!”.

Після гри нас відвезли до вокзалу, де ми, чекали свою собаку. Назад добиралися кількома електропоїздами, так як в Маріуполі увечері, практично нереально кудись виїхати. Дорога назад була важкуватою, практично всі спали. І на слідуючий день ближче до півночі, ми були в Духовній Столиці.

Вперед, Ворскляни!