На нудну гру улюбленої команди у вівторок ввечері прийшло подивитись наживо чотири з половиною чисячі глядачів. Важко навіть представити що саме мотивує людей в доволі проходолну погоду прийти на стадіон і дивитись на мляву гру. Тому хочеться подякувати кожному глядачу цього матчу. Саме ви і є Ворскла.

 Після першого переможного виїзного матчу в Одесі ворскляни могли особливо не паритись, що вони і зробили. Студенстький склад одеситів, що вийшов на звітну гру хоч як намагався, так і не зміг забити бодай одного гола у ворота полтавців. Ворскляни також не спромоглись порадувати своїх прихільників бодай забитим “дурнем”.

 Фатанська грядка полтавців під стать футболістам була квола. Декілька прапорів, що були призвані зробити візуальну картинку і ті юзались нерегулярно. Банерний розвіс не щильний і дещо хаотичний. Про те що б підігріти власні емоції піротехнікою мабуть вже і мова не йде. Одесити приїхали невеликою групою, і доволі жваво себе поводили на секторі, за що їм респект. З поміж інших зарядів мутились переклички Полтава – Одеса, як не як дружба двох двіжів налічує більш ніж 10 років.

 Наступну гру ворскляни проведуть вде найближчої неділі в Олександрії. Маємо надію, що голи в цьому матчі таки будуть.