Черговий виїзд за командою, чергова розбита дорога, яку знову і знову ремонтують працівники Автодору – вічний пилосос по висмоктуванню грошей, який, здається, ніколи не припинить свою роботу. Декілька годин таких веселих скачок і ми прибуваємо до своєї цілі.

У місті, зустрівшись з “виїздюками-собачниками”, вирішили прогулятись околицями. Неподалік від домашнього стадіону олександрійців в місцевому парку знаходиться аматорський клуб “Аметист”. За аматорськими мірками доволі непогана мініатюрна арена з резервними полями та всією інфраструктурою.

Після прогулянки, вирушили до гостьового за тікетом. Відповідальні за це люди поклали болт і запропонували всім виїздюкам прямувати до каси. Цим вчинком створили проблеми не тільки виїздним фанатам, а і своїм вболівальникам, яким довелось чекати поки полтавці обзаведуться таким бажаним тікетом.

На гостьовому секторі 50+ чоловік. З кожною грою приходиш до висновку, що на деяких виїздних матчах полтавський сектор більш якісніший ніж в дома. Чому так відбувається? Питання залишається відкритим. На полі типова гра рівних команд: одні втомлені фізично та морально після вильоту з Ліги Європи, інші не знають як забити рівному собі супротивнику. Єдиний гол у першому таймі забив Ребенок, на секторі слемчик, як результат декілька людей, зачепившись за сталеві листи обшивки порвали свої штанці.

У другому таймі Ворскла віддала ініціативу, але все ж таки втримала, завдяки мега крутим сейвам нашого воротаря Олександра Ткаченко, таку бажану перемогу. Можливо настала пора підвищити Олександра до статусу головного воротаря команди? Після фінального свистку команда у повному складі підійшла подякувати вболівальникам, вони відповіли взаємністю. Окремі овації отримав Олександр Ткаченко.

Дорога додому пройшла під пісні Ляпісу та інших поважних особистостей. Знайомі пейзажі рідного міста оживили такий уже звичний стан ейфорії. Заради цього ми і продовжуємо подорожувати за своєю командою.