Гру з Динамо вболівальники Ворскли чекали з осторогою. Не занадто вдалі останні ігри полтавців, виліт з єврокубків, погана преса та коефіцієнти букмекерів говорили про те, що Ворсклі буде важко протистояти команді Сергія Реброва в Києві. Але, на радість нам, не так сталось, як гадалось.

 У суботній вечір на стадіоні Олімпійський зібралась сотня прихильників Ворскли щоб наживо насолодитись грою своєї команди. І коли вже на початку гри Коломоєць надурив оборону господарів наші голоси добре почули всі присутні в цей вечір учасники матчу. 0:1 – ми повели в рахунку. Ще одну суперову нагоду наприкінці першої половини матчу ват той же Коломоєць, який не потрапив у ворота з близької відстані після пасу Кобахідзе.

 Після перерви гравці Динамо активізувались, небезпечні моменти почали з’явятись біля воріт Непогодова, який у цей вечір на виходах, та у рамці діяв блискуче, щоправда двічі на допомогу приходили захисники, виносячи м’яч вже з порожніх воріт. Було помітно, що фарт (як би цьому факту не чинив супротив арбітр) відвернувся від киян.

 В середині другого тайму ворсклянам вдається швидка контратака. Кобахідзе віддає на Коломойця і коли звавалось, що Юрко затяг момент удару він стріляє з лівої у верхній кут – Шовковський не тягне. 0:2! шанс зробити рахунок непристойним мав Загорулько, що вийшов на заміну наприкінці гри, але він пробив у голкіпера, тим самим врятувавши честь Динамо.

 Фанати обох команд були активними всю гру. На біло-зеленій трибуні були присутні представники донецького Шахтаря, а також декілька олдових фанатів, зокрема старий-добрий фанат Рюкзак.

 Вірьте в свою команду. Зустрінемось на футболі.