Останній домашній матч сезону привів на стадіон трохи більше людей ніж в останніх іграх, а може це статус «Дніпра» збільшив цифру футболофілів. 

Перед грою вже вдруге вмикають Гімн України у виконанні якоїсь незрозумілої жіночки, хочу відмітити, що акапельно чи з голосом Пономарьова він звучить куди краще. Ще й аудіо система, що дала збій, більше «чиргикала» ніж грала, добре, що трибуни підстрахували залізяччя.

Гостьовий сектор «Дніпра» був добре підбитий та зі старту злагоджено та без зупину підтримував свою молоду та амбітну команду, що в цілому підіймало градус матчу та його атмосферу. Гарний банерний розвіс, прапори, переважна більшість на клубних кольорах – приємно спостерігати.

Рідний 22-й цього разу зібрав близько 70 носів, та був одним з найчисельніших за останні домашні матчі, втім чути його було не так часто як гостьовий, але намагання не уступити «дніпрянам» у звуковій підтримці це вже похвально.

На полі «Ворскла» закономірно перемогла та офіційно відправила «Дніпро» у першу лігу, але що буде з ними далі – невідомо.

Після фінального свистка «Дніпро» дякує своїм вболівальникам, які, як мінімум, сезон не бачитимуть усю сумбурність УПЛ, а ті запалили значну кількість піротехніки на згадку про яскравий останній виїзд цього сезону.

Полтавці ж вибігли на поле та вже традиційно по-братськи сфотографувалися із футболістами нагадуючи їм про те, що в останній грі вони теж не залишаться без підтримки!

 Усі на Дніпро! Разом до перемоги!