Матч відповідь 1/4 кубку України між Шахтарем і Ворсклою після поразки полтавців у першій грі з розгромним рахунком перетворився на формальність. Але це не завадило глядачам доволі пристойно заповнити трибуни пивного стадіону, що знаходиться у оболонському арйоні столиці. Не аби як сприяло цьому факту сонце, що нагріло температуру повітря до 16 градусів, щоправда, під кінець гри табло показувало лише +8.

 Фанати Ворскли були представлені тридцятьма людьми, трохи більше по кількості відвідувачів мав сектр номінальних господарів. Після свистка арбітра про початок гри ворскляни почали активно підтримувати свій клуб, що було досить добре чути не тільки на стадіоні і околицях біля нього, але і по ТБ трансцяціі. Вже в середині першого тайму гості повели в рахунку. Прямим ударом зі штрафного Хльобас від стійки направив м’яча і сітку воріт. Порадівши голу ворскляни вирішили розважитись і запропонували донеччанам забрати свого хлопця, який розташовувався на трибуні гостей, виконавши відповідний заряд. Натомість, господарі швидко зорієнтувались і підсумували, що він їм і задарма не потрібен. Трохи пориготали з цієї переклички.

 З початком другого тайму веселощі не закінчувались, щоправда шиза потроху почала тухнути. Аж ось Шахтар заробив точку, з якої в середині другого тайму був забитий гол. Рахунок став рівним.Тренери обох команд в другій половині наробили купу замін, відмічаємо появу Квасного, який зіграв добре, прийняв участь в переможному голі. Як часто буває, сама яскрава для нас стала 88 хвилина гри. Контратака полтавців призвела до голу. Наша грядка, заходиться в радощах і слемі, після якого, вищезгаданий представник донецького шахтаря лишається без зубу. Але трохи водички та хустинка приводять хлопця до тями, а зуб так і лишається лежати на сидінні.

 Після матчу гравці підходять до сектору де ми обмінюємось оплесками. Далку одній з присутніх дівчат дарує віджатий на полі м’яч, який тут же перевіджимають секьюріті. Ми потроху розходимось. Далі за кубком рушає Шахтар, Ворсклі лишається зіграти тільки жменю матчів в чемпіонаті та чекати до наступного сезону. Зустрінемось на футболі!