Матч в Маріуполі був важливим з точки зору турнірної боротьби за першу шістку. Невдала серія ворсклян мала рано чи пізно завершитись і приємно, що це сталось в Маріуполі.

На під`їзді до азовського міста впадали в око засніжені поля, сніг що випав напередодні не встиг розтанути, бо хмари щильно закривали сонце, а тепмература повітря була близькою до нуля. Незважаючи на це один з фанатів закрив купальний сезон на пляжі неподалік залізничного вокзалу.

Гра в Маріуполу була призначена на зручну другу годину дня, тому незадовго до початку матчу виїздні фанати скупкувались біля гостьового сектору. Після того як всі зайшли в середину порахувались – 31 людина – зовсім непогано як для такого виїзду, вдома фанатів Ворскли наразі збирається менше. Про гру особливо писати нічого. Вона була така, як завжди. Купа безадресних навісів, невиразні дії в нападі, помилки в захисті. За перший тайм команди обмінялись парою-трійкою небезпечних випадів. Глядачі на трибунах здебільшого сумували.

В перерві один з фанатів, чи то задля розваги, чи то для того щоб нашу скромну шизу не знімала камера затулив її наліпкою. Решта вешталась між рядами сидінь та донімала стюардів гарячим чаєм, який напередодні обіцяли продавати на стадіоні, а принесли лише на початку другого тайму.

Після пововлення гри по перерві Ворскла лишилась в меншості. Скляр вирішив скосити гравця господарів, отримав другу жовту і перший пішов відпочивати. Дивно, але в меншості Ворскла не грала гірше, навпаки. Як виявилось, ми мали зайвого гравця в опорній зоні. Тренеру варто не боятись, а виставляти сміливіший склад орієнтований на атаку- буде більше толку.

А єдиний гол прийшов із затяжних подач кутових і був більше схожий на “дурника” ніж на м`яч, що став закономірним завершеням атаки Ворскли. Але переможців не осуджують. Отже три очки в кишені, майже всі гравці підійшли до фанатів розділити радість перемоги після завершення матчу. Вже в середу граємо з цим же суперником вдома на кубок. Приходьте на стадіон!