Спекотне футбольне літечко запросило нас на виїзд у закарпатський Ужгород і відмовити ми йому не могли. Матч-дей, призначений на суботу, відкривав усім бажаючим великі шанси для відвідування супер мега принципового матчу футбольних гігантів Ворскли та Говерли.

А значить гостьовий сектор має бути забитий підзав’язочку! Все майже так і було – ми своїми чотирнадцятю мужніми тушами старались заповнити трибуну максимально. Дехто навіть вдихав побільше повітря. Але то таке (с)

Зазвичай в цій рубриці (Тур за туром) пишуть про настрій на секторі, хто був, шо робив і як гівняно грали наші футболісти-молодці. Скажу, що на виїзних матчах атмосфера особлива. Достатньо тільки одного жарту, як кожен підхвачує веселий настрій і понеслось. Ноу пафос, ноу схрещених ручищ 56-кілограмових хулів. Всі як одна, пофіг,шо трохи чудернацька, сім’я.

Домашніх глядачів було, як кіт наплакав. Мабуть, поїхали виручати своїх в ліси Мукачівщини гг. Але то все жарти крізь сльози. Насправді ж, хоч наші зелені, в прямому сенсі слова, футболісти і забили перший м’яч, так і не змогли дотягти «сухий» рахунок до кінця матчу. Вже в другому таймі говерлчани втерли нам носа, запустивши м’яча між Богушем і рамою воріт. Ну шо поробиш, вєдь к рєбятам прєтензій по самоотдачє нєт. Ну і будєм разбирацца. Корочє, на цій неділі вже в Європу летіти, а ми тут сили «бережемо». Такі от мінливі ворскляни. Сьогодні хочу – граю, вгризаюсь в шкіряного кулястого, не хочу – ходжу пішки, прогулююсь, дихаю свіжим повітрям.

До речі, хоч і щезли (за відомих усім обставин) ужгородські тіфозі, та все-таки, перекличку Ужгород-Полтава було реалізовано. Не те, щоб то була мрія всього нашого життя, але ж завжди приємно поспілкуватись по-своєму з протилежною трибуною. Дякуємо, веселому квартету активних ужгородців.

Про перф тура – трусєля – писать не буду. Хай то буде інтригою, окремим розділом під назвою «виїзна романтика» в черговому нашому номері журнала, а для декого – просто теплий спогад про виїзд в Ужгород’15.

Ну і поки ви це читаєте, ще три тєла ніяк не повернуться з Ужа додому, гублячись в генделях Львова. Мабуть вирішили пробивати виїзд в Жиліну без заїзду в Полтаву…