24.11.2018. Субота, 14:00
ім. Бойка В.С., Маріуполь
Глядачі: 1315 (22 виїзних)
Температура: 1°C
   На гру в Маріуполь вибралося біло-зелених 22 фанати. Погода була морозною, що не завадило одному із нас скупнутися у морі, тим самим продовжити традицію купання у мор незважаючи на погоду. Гра була призначена на 14-ту годину, тому весь перший тайм сонце сліпило присутніх на гостьовомц секторі фанатів. Гра розпочалася весело, полтавці мали декілька реальних нагод забити, проте не судилося.
Як такої підтримки у цій грі не було. Поодинокі заряди не рахуються. Виїздюки здебільшого спілкувалися між собою на різні теми. Взбадьорились фаанти лише деклька разів. Перший, коли спецпризначенці намагадися затушити підпалений кимось шматок сидіння, а другий – коли стікер був наліплений на відео камеру. Ця подія призвела до ворушіння копів, проте вони швидко заспокоїлися.
Тим часом Ворскла пропустила і все ніяк могла забити, втім і особливих нагод не було. Після матчу гравці підійшли до лінії поля і поплескали присутнім на секторі фанатам. Мляві оплиски були взаємними.
На тижні нас чекає гра з лондонським Арсеналом, на яку на стадіон Ворскла збіжаться всі хто може рухатись. Там і зустрінемось.