Волею жеребу Ворскла оксамитовий сезон проведе в Одесі. Кубкова гра, за нею гра в чемпіонаті за п’ять днів якнайкраще сприяють пробити фанатам двійник. Відчайдухи, що зуміли вирішити свої питання на роботі і вдома рванули на одеські пляжі годувати пташок та мочити ноги і загалом гарно проводити час, ще невелика партія людей має приїхати на матч в неділю, але більшість лишиться вдома біля телевізора.

На гостьовому секторі вечері зібралось небагато людей. 88% з них склали представники автофанів і WGLife. Майже чотири тисячі глядачів, що прийшли цього вечора на стадіон утопали в величезному об’ємі стадіону. А відеокартинка по ТБ раз по раз показувала порожній синьо-білий пластик сидінь.

Футболісти полтавської Ворскли на початку гри не радували своєю грою. Молоді гравці одеситів розривали оборону гостей і турбували Ткаченка, який черговий матч відстояв на стабільному високому рівні. А наприкінці тайму хитрий Бартуловіч розвів оборону моряків, як дітей на шкільному футбольному майданчику. Розіграш штрафного удару призводить до голу, полтавці радіють. Над стадіоном лунає “полтавчани”!В другому таймі гра вирівнялась. З неприємного варто відмітити перелом пальця на нозі Ігора Пердути, який пропустить найближчий місяць.

 На черзі матч чемпіонату. Маємо надію, що в ньому Ворскла також здобуде звитягу.