Футбольне життя занесло нас з Ворсклою до Тернополя на гру з «Нивою» на матч відбіркової частини 1/16 кубка України. Всі прекрасно пам’ятали минулорічний кубок і нашу невиграшну гру з іншою командою Тернополя. Цього ж разу нам треба було перемогти!

На цьому місці має бути інформація про те, що на гру приїхало 15 фанатів «Ворскли» і 12 їх банерів. Тернопільчани зустріли нас галицькою гостинністю і домовились про безкоштовні квитки на сектор. Дрібничка, але приємно.

Не встигли ми зарядити парочку гучних кричалок (с), як в наші ворота вже влетів перший м’яч.Ну це Ворскла, дєтка! Тернопільчани боролись до кінця, але все-таки, полтавці були сильніші. В результаті – 1:5, з чим усіх і вітаємо!

Протягом матчу лунали переклички Слава Україні і т.д. Ми виконали символічну пісню про файне міто Тернопіль, і цим заробили аплодисменти від вболівльників Ниви. Хочу відмітити, що кожного разу на дальні виїзди приїжджають майже одні й ті самі фанати Ворскли. І атмосфера на нашому секторі надзвичайно тепла. Кожен травить жарти, і це мені надзвичайно імпонує. Також варто відмітити, що на останніх хвиланах другого тайму увесь стадіон стоячи заспівав Гімн.

 Після матчу до нас підійшли 11 ворсклян (в тому числі Турсунчик з лави, а от Янузі не прийшов). Дякуємо вам, хлопці. Ви класні!