Здоровенькі були!

Вперше наша збірна грала з представниками далекого і жаркого Нігера! Екзотичні гості добирались до славної України хто як міг – хто човном, хто на слонах, а дехто міг дозволити собі швидкого залізного птаха. Хлопці з Африки прості – на виїзд мчать як звичайні вболівальники – своїм ходом.

На стадіон прийшло доволі багато глядачів. При чому майже всі були з національною атрибутикою. Атосфера на трибунах була дружньою і веселою. Все-таки, ворог зближує.

Заповзято лунали народні пісні все про того ж Хутіна Пуйла, запалювались яскраві вогні в одній з невеликих фан-компаній ну і, звісно, кожен довів, що він не москаль, підскакючи усім стадіоном.

На полі ж гра була не на вийшому рівні. Наші футболісти постійно товклись біля воріт суперника і, зрештою, принесли перший гол. Це зробив новачок збірної – молодий Ордець. Вітання йому!

Потім нам постійно не щастило з прицільністю – то удари в штангу, то в лічених сантиметрах (с) від воріт… Правда, нігерцям теж не вдавалось забити красиво. Але хлопці вирішили брати силою і лупили по м’ячу щодуху і посилали його далеко вгору над ворітьми. Час від часу темненькі хлопаки переспівувались між сбою якимись чудернацькими фразами, чим веселили глядачів. І все-таки африканські боги почули своїх земляків і наші суперники зрівняли рахунок…

Невже ми так і завершимо цей матч з таким рахунком? Ні, про це навіть не хочеться думати. Та ні, ми не можемо. Треба вигравати! І ось знову стадіон заводить гімн України, знову запалються червоний дим, заряди лунають ще голосніше. І, о так! Гоооол! Ми забили! Нарешті! Все, лунає фінальний свисток. Ми перемогли! Слава Україні!

Ворсклянин у минулому, Женя Селін подякував фан-компанії київського ЦСКА (на скільки мені відомо) за яскраву підтримку. А в цей час, чоловік 5-7 наших футболістів хутенько погнали в підтрибунку. Дивно якось, правда? Але, їм, напевно було відомо, що після свистка всі бажаючі повискакували на поле і заповнили його майже повністю. Весело – і добре!

Як кажуть, задоволені і трохи втомлені, вболівальники пішли дружньою ходою до станції метро, вигукуючи улюблені заряди і співаючи пісні. Запам’ятався кавер-заряд: Україна – понад усе, янукович – *** сосе. На цій позитивні ноті ми переходимо до невеличкого фото-звіту. На все добре!