Якось, чудового зимового ранку, сидячи на роботі, отримав повідомлення від мого старого дружані В. про майбутній чемпіонат світу з хокею, що у квітні проходитиме у Києві. Вагався я недовго і вже за кілька хвилин отримав на руки електронний квиток на цей захід, далі моєму прикладу послідували С. і Ч., а трохи згодом і сімейство А. 
Минула зима і вже настав той час, коли ми невеличкою групою їхали до столиці. В цей же час рідна «Ворскла» грала в Дніпрі, який цього разу вирішили пропустити, загубивши цьогорічне легендарне «золото по Дніпру». Комфортабельна «Шкода» за якісь пльові три години донесла нас до берегів Борисфена, де на зелених холмах розмістився красень Київ.
Трохи перепочивши та перекусивши гострою курочкою наша чесна банда рушила до Палацу Спорту, де й мало пройти дійство. Варто сказати, що майже усі ми вперше були на хокеї професійного рівня, а тим паче, на матчі національної збірної. Вже на підступах людський натовп став щільнішим, а поодинокі дядьки снували поміж один одного в пошуках жаданих квитків, тут ми і пораділи з того, що подумали про все завчасно.
На вході речі прийняли у камеру схову, і провівши легкий шмон пропустили нас вперед. На першому поверсі було розташовано кілька розкладок з сувенірною продукцією, втім вибір був не особливо великим: магніти, значки, шайби, програмки та якісь сумочки. Ціни, до речі, досить демократичні. Вже тут гості з Угорщини заявили про себе, співаючи своїх пісень та у більшості перебуваючи у національних кольорах.
Зайшовши на трибуну швидко знайшли своїх друзів О. та Б. і відразу ж око пало на заповнений вщент фан-сектор мадярів. Ті легко не змушено заряджали, перші хвилини здавалось, що це аудіо запис, та ні, виявилось живі. Гра розпочалася на досить високих швидкостях, В середині першого періоду Сергій Кузьмик відкриває рахунок і трибуни здіймаються на ноги в єдиному пориві виголошуючи: «Україна!» Але вже за хвилину шайба побувала у наших воротах і запал трохи зник.
В перерві ми з С. пробили імпровізований музей, де був представлений хокейний кубок України, форми збірної та клубів, а також фан Парамон, що намагався підрізати одну з футболок але був накритий уважним охоронцем.
У другому періоді наш Микита Буценко двічі вразив ворота угорців і серця українців заспівали та гнали команду щодуху. Здавалося, що ми досить таки вдало заїхали але у заключній частині наші двічі швидко пропустили і трибуни поникли серед щасливого галасу гостей. Радували своїм зовнішнім виглядом і танцями запальні україночки, що в народі швидко отримали прозвисько «кіси», а коли діджей нарешті знайшов у схованці касету з рокешником, наші хокеїсти трохи ожили та пішли на фінальний штурм, який, нажаль, не вдався, і ми пропустили вп’яте, разом з фінальною сиреною.
Народ майже одразу почав йти з трибун, втім оплески тих, хто залишився, та скандування «Україна» відігріло охололі серця та трохи розтопило лід з надією на світле майбутнє українського хокею.
Слава Україні! Разом до перемоги!