Виїзд в Харків на цей раз приємно здивував. На секторі зібралося 22 людини, не рахуючи лівих. В основному народ їхав знаменитою собакою в 3 годині ночі.

На вокзалі зібралося близько 15 рил. Вагон собаки був повністю забитий нашими. Їхали прикольно, сем лився рікою. У міру набивання собаки простими людьми, почалися конфлікти. Справа в тому, що волонтери під ранок трохи втомилися і як зазвичай відійшли до сну. І тут народ почав обурюватися, бо ті не знаходили місця, де розташувати свої дупи. Ось одна бабулька почала торсати п’яненького Альфа (що таке будити його, напевно, всім вже знайоме). Зрештою, не дочекавшись відповіді від сплячого тіла, бабця просто напросто всілася на ногу Альфа. Але примостила свою дупу так невдало, що зачепила відпочиваючого. В результаті Альф все ж прокинувся, наговорив бідненькій бабулі “компліментів”, а після цього ще й склав свої “ласти” на неї. Не витримавши такого “хамства” бабуська почала погрожувати ментами. На що Альф, діставши сигарету і закуривши прямо у вагоні, спокійно відповів: “Викликайте!”. Не знаю як, але сірі покидьки таки з’явилися в Люботині. Напевно у бабці десь була прихована рація або мобілка. Любителя покурити в собаці виписали менти (правда, через кілька годин його все ж відпустили, при цьому мент спантеличив бідненького фена роботою у себе на дачній ділянці, кажучи скопаєш шматок землі – поїдеш далі, а ні – будеш довбати до повного опупіння. Злегка п’яненький Альфік скоро скопав ділянку ментика і встиг-таки на матч).

Рано вранці на вокзалі нас вже чекали харків’яни. Після всі розбрелися по інтересах. Одні пішли пити в затишному місці пиво-горілчані вироби, інші поштовхатися на Барабашку, а інші, до їх числа входили Пузир, Рюкзак, Ліза, Стара Сеньйора вирушили … в зоопарк! Рюкзак зміг весь натовп провести окольно-підпільними шляхами на шарка. Правда замазалися всі в багнюці по вуха.

Стрілку забили за 2,5 години до матчу. Ближче до матчу в кафешку біля Стадіум почали збиратися фани. Горілка і пиво лилися рікою. Харків’янин Заєць знайшов десь просто за смішну ціну типу бренді по 2,50 за пляхан. Пізніше з’явився і Трутень, який виїхав з рідного міста на рейсовому автобусі. Ужирання було з успіхом продовжено.

Найприкріше, що чим ближче підходив час матчу, стало ясно, що “Ворскла” знову буде здавати гру. Говорили, шо Коньков винен Фоменко за шось. У результаті все так і сталося – наші продули без найменшого опору, хоча і забили гол. А ось шиза на нашому секторі була відмінною. У якійсь мірі ми непогано виглядали навіть на тлі первопристольних. Були як завжди наїзди з боку гопоти і малоліток, але далі словесного проносу справа не доходила.