В 1/16 фіналу, Кубка України, Ворсклянам випало грати, проти МФК “Миколаїв”. Місто корабелів – писав один із юзерів гостьової. Звичайний п’івмільйонник, який розташований на півдні України, прославлений суднобудівною галуззю.

Хороше місто але на жаль і тут ще не повністю відійшов совковий устрій, хоча в порівнянні із Маріуполем, прогрес є. Гру поставили на будній день, тому ажіотажу, як такого не було, виїзд пробивали студенти-распєздяї і совісні молодчики у котрих припадав вихідний або ж був відгул. Місцевий ж/д вокзал запам’ятався.. собаками… Тварини там спокійно сидять в залі очікування, стоять в черзі за білетами, інколи граються з місцевими працівниками. Також запам’яталося, як до мене підходив, якийсь дідусь і просив, щоб я пояснив зміст  його білета. Наприкінці було почуто, що на Полтавщині розмовляють найчистішою українською мовою, мене пройняла гордість)

У місті хотілося пробити музей суднобудування і флота. До речі – єдиний подібний такий в Україні. В його розпорядженні близько 3 000 експонатів, котрі розміщені в 14 залах. В кінці огляду, музей отримав тверду четвірку, по п’ятибальній шкалі, в загальному не пожаліли, що туди пішли, вдалося багато побачити цікавих експонатів, пройнятися духом флоту і романтики до морських пригод.

Кожен розповсюджує агітацію, яку душа бажає. Також, було помічено цікаву наклейку)

Матч, команди мали грати на місцевому центральному стадіоні. Не поганий стад але ж він нікому не потрібен, жахливий стан, реконструкція, котра триває 10 років по словам місцевого, відсутність освітлення. Також хочу додати, що при вході на стадіо, я перший раз побачив афішу гри, по місту їх не було помічено. Хоча аншлаг був – трибуни заповнилися. На нашому секторі 20-ка виїздних + пара місцевих полтавців. Заряджали від душі, гнали команду вперед. В перервах між зарядами можна було послухати виконання пісеньок від Т. і ко).  А от після перерви, а особливо після 2 забитого голу у ворота господарів, шиза трохи впала. Заряджали рідко але мітко. Мутили, паравоз, квача, дехто бігав молодитися до медсестри). У господарів два активних сектора. На одному, підлітки, котрі зібралися до стартового свистка і намагалися весь час фанатіти. Другий сектор – так звана основа, яка підійшла в кінці першого тайму, а гнати команду вперед розпочали після перерви. По закінченню, 0-2 за нами, передбачуваний прохід команди, далі  рукопотискання з гравцями, ж/д вокзал і дорога додому, а там уже у кожного свої історії, виїзний драйв і т.д. і т. п.

Люди ганяйте на виїзда, блеать)

Вперед, Ворскляни!