Прохолодний недільний вечір зібрав на трибунах близько тисячі вболівальників, що для футбольної Полтави останнім часом звична картина. Нажаль гра, котру демонструє зараз наша команда, це більше муки, аніж футбол і на стадіон народ ходить вже більш за звичкою. 

Гостьовий сектор був трохи меншим ніж зазвичай, зазвичай дніпряни збирають цілий сектор, цього разу було дві треті. Втім це не заважало їм з перших хвилин налаштувати своїх улюбленців на перемогу, запаливши піро на вихід команд, підсвітивши фігурки з краєвидами міста на Дніпрі піротехнікою, зазначивши текстівкою «місто з вами» свою безмежну любов до клубу.

Турсунов забив, трибуни трохи пожвавішали але вже за кілька хвилин Ротань рахунок зрівняв, гості знову запалили піро, святкуючи взяття воріт. Сектор господарів виглядав надто мляво.

На початок другого тайму дніпряни зробили невеличку Аргентину, запустивши кілька десятків касових стрічок та кілька кілограмів канфеті. Решту часу команди збирали на полі папір, котрий вітер дбайливо виніс на поле, на трибунах фанатські сектори провели патріотичні переклички та разом заспівали «Червону руту».

Під кінець гри Лучкевич чарівно перекинув Шуста, трибуни забубоніли, «біло-зелені» повісили голову. Все. Завіса цього вечора опустилась.

З вірою в краще чекаємо гри у Дніпрі! Разом до перемоги!