«Ворскла», вперше з квітня 2014 року, грала на Донбасі, і, звісно, більшість з нас на сході була давно. Незважаючи на будній день полтавці виявили немалу (на сьогоднішній день) активність та вночі виїхали до Краматорська. Місто зустрічало тишею та спокоєм, а місцеві хлопці радісним прийомом та екскурсією.

Після оглядин міста та пробиття стадіону «Блюмінг», де грали студенти, ми, компанією 20+ всілися в одному з кабаків перекусити, де місцева «герой Краматорска» так і норовила вихватити по обличчю, провокуючи з усіх сил, втім, бабка швидко відписалася, викрикуючи вслід якісь прокльони. Вже біля «Прапору» (стадіон «Авангарда») ми зустріли «кротів», що з’їхалися з усіх закутків, та дали групове фото і пройшлися невеличкою ходою під патріотичні заряди.

На сектор нас запустили за 10 грн без особливого шмону. Сектор явив собою такий-собі город, обнесений сіткою рабицею, та трохи трибуни. Підготувавши до гри два текстовики, один в пам’ять Сашка «Пузиря» (фаната «Ворскли», що пішов з життя рік тому) інший пам’яті Степана Чубенка (кіпер «Авангарда», що був вбитий сєпарською петушньою), хлопці проявили дива еквілібристки та скалолазання, закріплюючи їх. Всього сектор зібрав 40 носів. Перший тайм був доволі жвавим та азартним, підбадьорювали футболістів, тренера, а особливо лисого лайнсмена, що бігав по нашій бровці.

Господарі ж традиційно зібралися на двох секторах, один з яких («жовто-зелений») був більш активним та радо відповідав на наші заряди та мутив перегуки Полтава – Краматорськ і таке інше.

У другому таймі гра продовжила бути унилим лайном, сектор також став в’ялим. Сколихнула його звістка про затримання хлопця, що намагався пронести піро, але добре, що обійшлося без серйозних ексцесів. На честь цього було підірвано кілька гучних петард. Аж ось полтавці забили! Це було добре, бо не треба було чекати ще додатковий час. Сектор пожвавішав, до того ж до нас прилетів м’яч і ми трохи його побуцали.

Після другого голу місцеві хлопці вирішили спалити своє піро: «жовто-зелені» задиміли, а «жовто-чорні» побалувалися фаєрами. Мусора спробували скрутити акціонерів, але наш сектор, зім’явши «огорожу» кинувся на допомогу. Наче все обійшлося.

Після гри гравці у повному складі подякували вболівальникам, потиснувши руки, а ми, давши насамкінець групове фото помчали на вокзал. Дякуємо, Краматорськ, дякуємо, «Кроти».

Разом до перемоги! Слава Україні!