20.05.2018. Неділя, 17:00
“Ворскла” ім. О. Бутовського, Полтава
глядачів: 11633
температура: 15°C
   Матч, на який чекала уся Полтава, особливо ті, хто ще від батьків постійно чув про солодкі зітхання 1997 року, коли «Ворскла» вперше стала бронзовим призером чемпіонату України. Часи Шарія, Кобзаря, Ковтуна, Кислова, Чуйченка та інших потроху віддаляються і на зміну приходять інші герої і молоде покоління з вже іншим завзяттям чекає на нові звитяги. Гра проти «Зорі» випадала на вечір неділі і до матчу хлопці готувалися ретельно, запасаючись піро та малюючи банер. Марш, що мав відбутися перед грою, таки пройшов, але зібрав трохи більше 50 чоловік, всі інші були вже біля магічного місця, де сьогодні мав відбутися тріумф. Старий стадіон потроху наповнювався людьми, багато з яких були на футболі ще за часів дерев’яних лавочок та хот-догів з залізних таць. У повітрі запахло впевненістю та очікуванням.
   На секторі цього разу зібралося близько 150 ультрас, на протилежному, гостьовому близько 70, усі на білих кольорах. Під вихід команд розгортається текстівка «гра – 90 хвилин, історія – вічна» та годинник з головними звитягами «біло-зелених». Перший тайм минув над швидко, під час нього з сектору раз по раз літали петарди, збуджуючи довколишню кузьму. Звук був пристойний, адже більшість давно була на секторі та встигла наростити жирку на голосових зв’язках. Добре пішов і перегук з кузьмою. Незважаючи на нулівку команди у під трибунку проводжали оплесками, морально готуючись до свята. Другий тайм «Ворскла» розпочала дуже впевнено, футболісти зарядилися від трибун і стало зрозуміло, що перемога нікуди не подінеться, це лише питання часу. Коли годинник почав бігти 66 хвилину гри, неймовірний Кулач головою відправляє м’яч до воріт Луніна і кілька десятків фаєрів спалахує на секторі! Обійми, посмішки і новий прилив сил!
   На 88-й хвилині сектор заповнюється біло-зеленими димами та стробами, утопаючи у ейфорії, легкий туман застилає чашу стадіону, а вже за кілька хвилин, підсумовуючи матч, крутий Сергійчук виборює м’яч у боротьбі з захисниками, віддає смачний пас на Васіна, котрий і ставить ЖИРНЮЧУ крапку у грі і чемпіонаті, повертаючи Полтаву до числа призерів! «Ворскла» – чемпіон!», – лунає над стадіоном, у повітря з 22-го здіймається святковий феєрверк, всі вибігають на поле, качають Чеса на руках, обіймаються та святкують… Заради таких моментів варто жити!!! Колектив WGLife, який нещодавно відсвяткував свою 10-ту річницю дякує команді за бронзові медалі – найкращого подарунку годі і чекати!
Фанати ж «Зорі» під фінальний свисток запалюють кілька десятків фаєрів… До зустрічі у новому сезоні! Тільки «Ворскла» – тільки перемога!