Здається давнє прислів’я: “Від Камчатки до Карпат, фанат фанатові друг і брат!”, ніяким чином не відноситься до фанатів “Дніпра”. Не подумайте, що я хочу когось образити, ні – Боже упаси.

Але, даруйте, коли в тебе пиздять (може і не підходить це слово) або, скажімо, беруть те, що погано лежить, як можна назвати таких людейфанатами. Повірте, справа не в пропажі (хоча самі по собі куртка і диктофон не могли зникнути), а в тому, що нас (мене) звинувачують у тому, що мовляв, у вас, у полтавчан,вічно щось пропадає. Пропадає то пропадає, але, чомусь, завжди, коли присутній хтось із дніпрян. Напевно, просто випадковість, збіг обставин? Я не хочу, нікого звинувачувати в крадіжці, були то всі не дуже тверезими. Просто хочеться сказати: “Дніпряни, не підривайте свій авторитет, який  і так похитнувся”. Розжитися за рахунок інших, тим більше таких же самих фанатів, як і самі (якщо звичайно такими ви себе вважаєте) – остання справа.

Що стосується конкретно виїзду, то пройшов він у молодіжному складі розбавлений присутністю Трутня і мене. Інші були або перший раз на виїзді, або не накатали ще й 10 поїздок за “Ворсклу”. Приїхали сюди і Удав зі своїм молодшим родичем удавчиком. Але вони, чомусь, уболівали більше за суперників, ніж за рідну команду (а, може, пріоритети помінялися, і вони тепер стали дніпрянами?). Бригаду клоунів поповнив, звичайно ж, Ящук, який, природно, потужно вболівав, тримаючи в руках необхідний свій атрибут: динамівську розу і пакет кефіру! Через хороший допінг непогано пошизіли, допомогли і молоді полтавські борці, які в ті дні змагалися в Дніпропетровську. Практично перекричали всіх місцевих. Хорошому фанатінню допомагала і улюблена команда, яка виграла у колись іменитого “Дніпра”. Через пропажу моїх деяких речей я повернувся додому з командою. Всю дорогу до Полтави мене діставав Ящук своїми розпитуваннями – тут і так хріново та плюс ще й хміль почав випаровуватися. Коротше,послав я його подалі. Решта народу добиралася собаками – приїхали тільки після обіду наступного дня.