Гра у Харкові, це завжди весело і цікаво, а його близькість дозволяє усім бажаючим у повній мірі відчути дух старої школи, подорожуючи собаками. Цього разу не обійшлося і без чергових приколів, в обличчі Саши «Парікмахера», який пропонував нам елітних повій Харкова по 700 грн, співав про «белого путіна на пруду» і демонстрував геніталії. 

Після цих пригод прогулянка по місту була більш ніж позитивною і цікавою. За годину до матчу пішов сніг, котрий, напевно, злякав значну кількість глядачів, котрих було кілька тисяч. Наш сектор налічував близько 130 осіб, підтягнулись і місцеві «кроти», що додали своєї атмосфери.

В цілому гра проходила жваво і позитивно, на секторі був угар і треш, котрого так не вистачає на домашніх матчах, було все: і «червона рута», і «город которого нет» та інша харі крішна. В другому таймі пройшло кілька перегуків з господарями, в кінці матчу вони запалили багато піротехніки, ми теж попалили… газеток.

«Ворскла» нарешті перемогла, команда поздоровила Антоху Шиндера з народженням доньки, а вболівальникам віддячила за підтримку. Після гри під гостьовим була ламбада, все таж харі-крішна і недовга але щаслива дорога додому.

Катайте виїзди, це весело! Разом до перемоги!