Після успіхів в матчах проти «Динамо» та «Волині» полтавці вдома приймали «гірників», ігри з якими завжди викликають не аби який ажіотаж у місті. Вже на початку тижня полтавці почали масово скупляти квитки та недільного вечора навіть динозаври повилазили зі своїх печер. 

Сектор цього вечора зібрав більше людей ніж в останніх матчах, близько 250 чоловік, знову вбралися в зелений та притягли розтяжки. Також до гри було підготовлено дві текстівки, в першій зверталися до пана Жеваго, закликаючи його розрахуватися з футболістами, у другій згадали дядю Толю, колишнього начальника безпеки, що днями покинув цей світ. По звуку «біло-зелений» сектор гучно вибухав лише під час коротких зарядів, активно йшли перегуки з центром та «кротами», але все ж це було більш мляво, ніж ще рік-два тому. На цьому все цікаве у господарів скінчилося.

Гостьовий же сектор відірвався на повну: близько 120 чоловік не поступалися в звуковій підтримці, активно палили дими ти фаєри, та просто двіжили за всю хурму! За що хлопцям і респект!

На полі наші футболісти не показали нічого і під вже трохи морозний вечір вся полтавська торсида понуро пленталася додому, несучи по теплих квартирах сумну поразку 0-1.

 До зустрічі в Звпоріжжі! Слава Україні! Разом до перемоги!