Ось і промайнуло міжсезоння. Недовгі два місяці відпочинку і Ворскла знову в грі. Пам’ятаючи стару хворобу ворсклян починати сезони з поразок першу гру з луцькою Волинню чекали з осторогом.

З одного боку полтавці останнім часом демонстрували непоганий рівень гри, тоді як лучани переживають, як і весь вітчизняний футбол, не кращі часи.  Судячи по тому, що на трибунах стадіону Ворскла зібралось більше п’яти тисяч вболівальників, то за футболом в Полтаві скучили. Оновлені подекуди стільці на східній трибуні трохи покращили картинку з трансляції.

Склад Ворскли у зхвітній грі був звичним. За час міжсезоння ніхто з новачків не зумів вибити старожилів з основи. Волиняни ж постали трохи оновленими. Відмічаю у складі лучан недавнього лідера Ворскли Сергія Кравченко, що продовжує свої скитання командами чемпіонату України.  Описувати гру немає сенсу. На полі точилась боротьба з територіальною перевагою Ворскли, але Волинь перша відкрила рахунок. Тут же в голові закрались нехороші думки. Але все добре, що добре закінчується. Під занавіс матчу ворскляни силами Антона Шиндера зрівняли рахунок.

На фанатській трибуні публіка також повільно входила в сезон. Нічого надзвичайного не відбувалось. 90% сектора були на зелених футболках, юзались час від часу маленькі прапорці. Після забитого м’яча емоціональний адреналіновий всплеск додав драйву на останню десятихвилинку. Лучани прибули у кількості 14 осіб.