На перший виїзд сезону до Сум прибуло близько 100 вболівальників. Вже на в’їзді у місто більшу частину гостей «зустріли» міліціянти і супроводили до стадіону, тому обклеїти стікерами вдалося тільки околиці «Ювілейного» (один випадково прилип на спину відео оператору акабів).

До речі стадіон – супер, на мою думку найкращий з тих, що діють на ДАНИЙ момент на Україні. Після майже годинного чекання під стадіо ( У нас платный вход для всех! ) нас таки пропустили всередину безкоштовно ( Только в виде исключения).

Візуальна частина суппорту нажаль була представлена лише банерами: лицьовий банер ультрас-угрупування «Crew of golden Eagle», вже старенький ))) green-white ultras, банер FCVP на кшталт англійського прапора і пара просто зелено-білих полотен, більше з яких в другому таймі розтягли на сектором. Також була аж одна касова стрічка, яка самотньо пролетіла над сектором у першому таймі. Невеликі фаєри довелося спалити ще під стадіоном. Звук же був на тверду 4: з сотні 80 заряджали несамовито (перший довгоочікуваний матч!!!!) , а от приблизно 20ка відверто сачкувала…

Після матчу команда у повному складі прийшла до фанатського сектору і подякувала за підтримку. Далі було доволі незвичне, як на мене, явище: нас не тримали на стадіоні як завжди ще півгодини, а навпаки швиденько випихали у наш транспорт.

Номінальні господарі у кількості 1 бас відмітилися двома банерами з написами, які не читалися з протилежної трибуни, і доволі слабкою голосовою підтримкою. Стадіон же повально вболівав за Харків. На другому ярусі висів банер «Суми». Ще прикольно виглядала купа солдатів, які сиділи на найближчому («заселеному») до нас секторі і періодично зривалися на заряди Харків –Харків.