Ця подія могла статися раніше, але весь час знаходилися певні перепони для її реалізації. І ось, нарешті, зірки зійшлися… =)

В одному з полтавських закладів, де можна постріляти, 4 команди схрестили автомати, воздушки, ножі, луки і кольти. Дві представляли фанатів «Ворскли» (команда хлопців зі змінним складом в кожній дисципліні (Остап, Блекхавк, Інгланд, Націоналіст, Гусар, Іванко, АліМон) та команда дівчат (ДочА і БМ)), інші дві – власне клуб (першу утворили прес-аташе Артем Лобанов і оператор Женя, другу – футболісти Володя Чеснаков та Йован Маркоскі).

Після короткого жеребкування розпочалася перша дисципліна – стрільба з автомата по нерухомій мішені. Найвлучнішими виявилися футболісти, які настріляли 192 бали з двохсот. Фанати-хлопці і журналісти вибили по 184 бали, дівчата – 181. В стрільбі по рухомим мішеням найвправнішими були хлопці – 103 бали, інші команди показали більш скромні результати. Третім конкурсом була стрілянина із старої-доброї воздушки. Тут перемогу здобули журналісти, які вибили 81 бал зі ста. Фанати через свою незграбність (при перезарядці дві кулі були «перекушені») посіли останнє місце.

Наступною була робінгудівщина – стрільба з лука. І знову перше місце посіли фанати. Дівчата взагалі змогли лише по разу вистрелити, адже розмір зброї був не набагато меншим за самих учасниць. Останньою дисципліною було метання ножів, по шість спроб у кожної команди. Лише Йовану і  Алімону вдалося кинути холодну зброю так, щоб вона встряла у дерев’яний щит. Журі складі власника закладу і статистика Алімона почали підбивати підсумки. Шляхом якихось мутних маніпуляцій виявилося, що дві команди – футболісти і фанати-хлопці набрали однакову кількість очок. Виникла необхідність проведення додаткового конкурсу. Вирішили згадати про дикий захід і постріляти з кольта. Кожна команда отримала по шість патронів і понеслась… Фанати виявилися влучнішими і здобули перемогу у турнірі загалом.

Наостанок були інтерв’ю переможців і учасників, фото і анекдоти. Далі буде…