17.02.2018. Субота, 17:00
Ворскла ім. О. Бутовського, Полтава
глядачів: 700
температура: 1°C

 Зимові канікули у футболі минули швидко і чемпіонат поновився як ніколи рано. За тиждень до матчу хлопці, що останнім часом ходили на фан-сектор тільки на виїзді, вирішили з цього матчу знову відвідувати 22. Надто вже жалюгідно виглядав сектор наприкінці 2017 року.
Близько 70 носів (таке собі досягнення) зібралося задовго до початку і у передчутті атмосфери вже розповідали один одному про майбутні плани та виїзди. Традиційний набір банерів розбавили прапорами, що вже встигли відсиріти у коморі та засумувати за теплими вболівальницькими руками. Перший тайм вийшов на 4 з мінусом, варто відмітити гучні перегуки з алкофанами, з гостьовим сектором СУ – ГС, а також глум, як то війна сніжками, жбурляння снігу до кузову КрАЗу, що був припаркований на бігових доріжках.
 Другий тайм був досить в’ялим, що дало відбиток і на сектор, шиза була не надто жвавою, лише гол Кулача змусив здригнутися тишу.
Після гри, котра завершилась важкою перемогою, клюб вирішив провести акцію, вибивши з десяток м’ячів на трибуни, один з них Чеснаков намагався добити до 22-го, але кулястий пару метрів не дотяг до трибуни і палкі вболівальники десантувались в кучугури снігу.
 На гостьовому були три умовні сектори: основка з п’яти чоловік, сектор з банерами та типу кузьмичі, що були ядром зарядів. Звук досить пристойний і злагоджений.
 До зустрічі у Запоріжжі! Forza Vorskla! Разом до перемоги!