Доля розсудила так, що двоє представників біло-зеленого ворсклянського фанатського руху з числа WGLife зуміли в день ікс добратись до карликової республіки Сан-Маріно та наживо підтримати команду, а заразом і подивитись на розгром суперника.

Разом із нами на секторі зібрались представники багатьох фанатських рухів. Окремо відмічаю найчисельнішу групу львів’ян, котрі більш за всих печуться за долю національної збірної країни (принаймні мені так здається), а також хлопця з Луганська, який привіз полотно, що було розгорнуто на початку гри. Як і на попередньому матчі в Чорногорії супорт був зовсім локальним. Група найактивніших налічувала близько сорока людей, але чи то дальня дорога чи то ще щось не давало багатьом людям викладатись на всі сто. Але на майже порожньому стадіоні нас було відмінно чути, свідоцтвом тому є смс з Батьківщини: «Вас добре чути».

На секторі з поміж інших виділялась група молодих хлопців у шароварах і вишиванках – британська діаспора. Варто також відмітити, що майоріли чорно-червоні шалики, та один прапор, навколо якого півгри точилась боротьба з наглядачем від України, представником федерації, а пізніше з якимось можновладцем ФІФА. Бесіди не мали характеру світських. Заряд «ФІФА-МАФІЯ» був красномовним, та гучно пролунав над стадіоном.

На полі, як і в домашньому матчі з любителями, гра йшла в одні ворота. Фінальний рахунок говорить сам за себе. Відмітити окрім двох пенальті та двох вилучень і нічого. Всі самі бачили, як то було.

Тепер чекаємо нашого суперника в стиковому матчі і віримо, що квитки в Бразилію прийдеться замовляти саме нам!