На минулих вихідних у Полтаві відбувся фанатський турнір пам’яті Антона Грицая – патріота України і ультрас футбольного клубу «Ворскла», який загинув на початку цього року поблизу Широкіно, захищаючи незалежність і суверенітет нашої держави. 

Перед цим заходом на території Полтавського педагогічного університету, в якому навчався Герой, було відкрито меморіальну дошку.

У турнір прийняли участь 16 команд, які представляли навколофутбольні спільноти «Ворскли», ФК «Полтава», «Шахтаря» і «Чорноморця», змагалися також і представники полку «Азов». Суперники були розбиті на чотири групи, переможці яких далі змагалися у грі на виліт. У результаті в фіналі зустрілися представники Донецька – команда RSS, та Полтави – Young pride. У запеклій боротьбі головний приз змагань здобули господарі.

Команда WGLife не змогла виставити на турнір найсильніший склад, але результат на таких змаганнях не головне. Спочатку ми без варіантів поступилися полтавським «Бродягам» з рахунком 0:5, а потім команді полку «Азов» – 2:5. У третьому матчі, який уже нічого не вирішував з точки зору виходу до наступного раунду, WGLife з мінімальним рахунком переміг команду «Стахановець» з Донецька – 1:0.

Відзначимо, що у Полтаві вперше пройшов фанатський турнір такого масштабу і дебютний млинець не виявився глевким. Організатори планують зробити змагання традиційними, то ж сподіваємося, що вже наступного року ми знову зустрінемося з друзями, щоб згадати Антона і виявити сильнішого на футбольному полі.