Останній матч сезону, був не просто грою, а перш за все прощання з багаторічним капітаном, справжнім лідером та авторитетом команди – Армендом Даллку, що віддав «Ворсклі» 11 років.

До матчу було підготовлено банер «Дякуємо, капітан», котрий провисів на банерній лінії весь матч. Не могли обійти стороною і вихід «біло-зелених» до Ліги Європи, це відмітили полотнищем з Енеєм, котрий на хвилях успіху плив до своєї мети, що здійнявся над сектором на початку гри та текстівкою «За «Ворсклу» – хоч в рай, хоч в пекло».

Сектор був більш підбитий, ніж зазвичай, настрій теж був святковий, тому заряди йшли гучніше, ніж зазвичай, активно використовувалися прапори та розтяги. Нажаль, команда не показала яскравої гри, може, вже подумки була у відпустці, хто його знає. «Олександрія» ж під за навіс першого тайму забила гол, радість якого виїзні відмітили фаєрами, після чого на секторі почалася штовханина зі стюардами.

У другому таймі всі чекали гол від полтавців, але його так і не відбулося, на 88-й хвилині сектор яскраво спалахнув десятками одиниць піротехніки, та гучно вигукнув ім’я хазяїв сьогоднішнього свята.

Після гри відбулося прощання з Даллку, кожен з ультра підняв над головою цифру «4», ігровим номером албанця та ще довго скандував його ім’я. Далі було фото на згадку, коло пошани та теплі слова. Дякуємо за все, Арменде!

Гостей прибуло близько 50 чоловік, відмітилися, окрім піро після голу, кількома димами, непоганим звуком та майже всі були на жовтому.

До зустрічі на полях Франції та у новому сезоні! Слава Україні! Ворскла – Чемпіон!