15.04.2018. Неділя, 19:30
Славутич-Арена, Запоріжжя
глядачів: 2125 (29 виїзних)
температура: 15°C
   Півтора місяці тому матч між цими ж командами в Запоріжжі завершився перемогою господарів 3-0, а уже в звітньому матчі біло-зелені взяли впевнений реванш, на що мало хто сподівався, враховуючи букмекерів. Перед грою Ворсмкла випереджала в боротьбі за бронзу Зорю на 4 очки, тому матч був більше ніж принциповий і важливий.
   Матч був призначений на пізній час в неділю, що не завадило басу ворсклян приїхати на гру і побачити перемогу своєї команди наживо. Перший тайм закінчився нулями, хоча Ворскла більше володіла м’ячем, та в цілому вогладала цікавішою. Тайм другий почався з голу Чеснакова, другий забив Кулач, а третій заколотив Сергійчук, який вийшов на поле зі лави запасних.
Отже маємо +7 очок над головним переслідувачем. Вперед Ворскло, вперед до медалей! Зустрінемось за тиждень у Харкові.