Цілих два роки  я не був на товариських матчах національної збірної з футболу. Востаннє я кактав у Харків на гру зі Шведами. І ось вчора я відвідав переможну гру нашої збірної в Києві.

Скажу відразу, що як тільки я дізнався про матч, то мав бажання його пробити. Але чим далі йшло діло до гри, тим більше всіляких справ навалювалось і напередодні матчу я вже мав сумніви щодо того чи варто на нього йти. Виручила чудова компанія з двох ворсклян та одного інозмця, які і змотивували мене до чергового походу на стадіон.

 Як і має бути, за 30 хвилин ми вже були в зборі і в чаші стадіону. Саме в цей час маленький дощик, що переміщувався з неба на землю почав більш стрімко це робити. Іншими словами почався серпневий ливень. Трохи прийшлось поспотерігати за сполоханими стюартами та хлопцями з вилами, що прощупували смарогдовий газон. Ближче до початку гри на другому ярусі стадіону почало збиратись ядро супорту. Щоправда здалось, що більшість хлопців були Ю-16. Навіть закралась думка, що вони перейшли з сусіднього палацу спорту, де переглядали ігри одноліток з баскетболу. Саме цими днями в Києві відбувається євробаскет. Про якість підтримки збірних команд України в Києві вже писано-переписано. До прикладу, в журналі ВГЛайф №4 була непогана стаття про це діло. Тому респектуємо молоді за активність і переходимо до подій на полі.
Почали гру команди доволі жвавенько. Катали круглого, як могли, не соромились бігати по травичці та намагались демонструвати відмінні тактико-технічні дії, тим самим запевняючи пересічного глядача в тому що футбол, це більше ніж гра (речення опубліковано на правах реклами. Проплачено Сергієм Савелієм). З передач натуралізованого Івана українці провели по м`ячу в кожному таймі, що забезпечило загальну перемогу. Відмічу лише, що у другому таймі на полі бігав ворсклянин Дедчко, який заробив жовту картку, чим змусив диктора по стадіону ще раз привселюдно проговорити три склади власного прізвища. Після гри всі були мокрі і задоволені, гравці поплескали в долоні, махнулись соколками з колегами з землі обєтованнної та зникли в підтрибунному проторі. А ми, записавши по одиничці, в колонку пробитих матчів пішли гуляти містом.
Не забувайте відвідувати футбольні матчі, панове!