Ось уже другий рік поспіль починається з виїзду до Запоріжжя. Приємно, треба сказати. У минулому році відкривали виїзну діяльність кубковою грою з “Торпедо”. Почудили на славу. І цього разу приколів було предостатньо. 

Почалося все ще 12 березня. Подзвонили харків’яни, проінформувавши наших, що вони будуть слідувати на свій виїзд до Миколаєва через Полтаву. Природно, зустріли. Відзначили, причому до самої ночі. За спільним горілкопиттям зважилися на виїздок Ліза і Дюймовочка. Як зазвичай, хотіла поїхати і Сеньйора, але у неї весь час знаходяться різні відмазки. Цього разу вона не повірила Пузиреві, який пообіцяв сплатити всі її дорожні витрати (сама доброта!). Тут же вирішено було їхати виключно на собаках. Забили стрілу на 12:00 біля технаря. І всі розбрелися хто куди. Пузир, правда, півночі блукав десь на Садах-3 в пошуках пригод. 

І ось, в призначений час зібралися всі бажаючі споглядати перший матч “Ворскли” у новому році. На пероні в очікуванні собаки були помічені фанати Ворскли: Трутень, Пузир, Пармалат, П’ятий і Ян. Насилу вірилося, що поїдуть дівки. Але наші припущення виявилися помилковими. В останній момент прибігли Ліза і Дюймовочка. Майже вся компанія була в зборі. Всі поринули в собаку, яка набита була далі нікуди. Тут же у вагоні натовп почав згадувати забуті за час зими старі пісні про головне, тобто про улюблену “Ворсклу”. Пасажири особливо не заперечували. Знаєте, погода за вікнами собаки стояла прекрасна – просто душа співає. Від контри теж непогано відмазались – душевні люди попалися. Іванич, як завжди, пригощав семом. Одним словом, дорога до до болю знайомого Краснограда пройшла на Ура. Без пригод всілися і в красноградську собаку, яка прямує до Лозової. У другій собачці багато хто вже просто спав. Все найцікавіше почалося після приїзду до Синельникового. Там пізно вночі нас вже зустрічали Синяк і його місцеві друзі. З нагоди успішного прибуття на Синяківську землю влаштували гарненьку вечерю (після 12 години ночі) в якомусь гаражі. Зараз важко пригадати всі приколи в гаражному шинку, бо всі були здорово набряклі. Єдине, що добре пам’ятається, так це клоунські приколи Іванича. Спочатку він всіх учив уму-розуму, а потім у нього сам розум зайшов за ум і він пішов спати. Місцем нічлігу тролейбусного аса стала місцева роздовбайка – мешканка цього гостинного гаража. Тут же в салоні машини спав ще якийсь суб’єкт, як пізніше з’ясувалося власник цього дива невідомої породи. Найважче відбулося пізніше, коли спляче тіло довелося приводити до тями. Ця процедура зайняла близько години. Іванич всіляко відмовлявся продовжити шлях у Запор, пояснюючи всім, що його хочуть здати ментам. Про це він весь час торочив шляхом до вокзалу. При цьому він намагався всіляко втекти від волонтерів. Зрештою, аксакала вдалося занурити в собаку і він мирним сном немовляти продовжив розпочату справу. 

О 7 ранку ми прибули до Запоріжжя. Що цікаво, незважаючи на настільки ранній час, нас зустрічали запорожці. Перебування в давно знайомому місті продовжили в пивничці. Там простирчали аж до самого початку матчу. Мирно розмовляли на різні теми, які накопичилися за час зимового антракту. Прийшов час футболу. Наша маленька фанатська компанія вирішилашизіти за одними з воріт місцевого стадіону. Десь за кілька хвилин до початку матчу привалили на сектор наші люди у вигляді Білого Орла і Альфа. 

І грянув, як написав один відомий письменник, бій, полтавський бій. Ворскляни, хоча і грали так собі, проте все одно змогли вкотре переграти запорізький “Металург”. Автором єдиного гола став Андрій Гузенко. Після забитого гола потрібно тільки було дивитися на наш сектор. Люди в несамовитих криках стрибали і скакали, вітаючи успіх рідної команди. Пузир від радості навалився всім своїм тілом на бідного Іванича. Та так, що мало не зламав наддосвідченому водієві тролейбуса ліву ногу. При цьому двоє волонтерів завалилися на землю. Після подібного падіння полтавський старожил всю зворотну дорогу скиглив від болю в нозі, повторюючи весь час, що акула пера зламала бідній старій людині останню ногу. Однак, все добре закінчилося. Головне, “Ворскла” перемогла, решта, як то кажуть – фігня… 

Після матчу радісний і хмільний народ почав визначатися як бути далі. Іванич і П’ятий покотили РАФіком прямою дорогою до Полтави. Синяк і Ян відправилися назад. на батьківщину першого, Альф і Б.О. залишилися зависати в цьому гостинному місті ще на добу, а решта, у складі дівчат, Пармалата і Пузиря відправилися додому на звичному транспорті – собаці. Все було нічого, але в останній собаці з Краснограда контра зажадала з бідненьких супортерів гроші за проїзд, яких, природно, не виявилося. У результаті Дюймовочку, Лізку і Пармалата виписали в Карлівці, а Пузир, маючи пенсійне посвідчення, відмазався і поїхав спокійно додому. Решту волонтерики добиралися до рідного міста пішки, пройшовши приблизно 30-40 км.