Ворскла цього сезону сама не своя, добре йде турніркою (тьху-тьху аби не наврочити), та й сама гра подобається. Матчу з «кротами» чекали і сподівались на несподіванку у вигляді перемоги.

Маршрутку вдалося зібрати швидко і на Харків виїхала вже звична аудиторія онтурщіків. Дорогою трохи побалакали за подорожі Європою та не встигли оком моргнути як вже були в Харкові. Бидлполіція відмовила у в’їзді, направивши нас по їбеням на загальну стоянку. На місці нас радо зустріли «кроти» з якими вистачило часу трохи поспілкуватися.

Далі на нас чекало найцікавіше – огляд. Заходити через турнікети потрібно було по одному, одночасно не більше двох людей, при цьому потрібно було зняти взуття, дати пощупати кросівки, всього себе. Добре, що нас було 30+ і майже всі встигли на початок, але коли б то було більше сотні людей? І все це за 40 грн., при тому, що інші заходили по безкоштовним квиткам.

Сама ж гра пройшла позитивно, з певним угаром, привітом прєзіку «Шахаря», пану президенту, перегуками з «кротами» і, як нам здавалось, досить непоганим звуком. Мінусом стало повне відгородження фанатів від поля. Не відчувається той ПСФ, коли на грі з «хорями» прилітали бокали з пивом, бички та інші радощі життя. Лише поодинокий кузьміч щось кричав в нашу сторону, але після того, як був відправлений за адресою, заспокоївся.

Після матчу хлопці вирішили подарувати свої шкарпетки стюардам, та знявши їх спочатку пройшлися «запашним» маршем, а далі відправили своїх «дирявих» друзів в сторону «охоронців».

Зустрінемось вже скоро! Слава Україні! Разом до перемоги!