Після матчей збірних ми нарешті дочекались виїзної гри, вирушати потрібно було до вже добре знайомого Дніпропетровська, де стадіон «Метеор» готовий був прийняти нас втретє за останній рік. 

З Полтави вирушили двома маршрутками та весело провівши час у дорозі вже за дві години до гри були у місті, де вирішили осісти в найближчому кафе. У меню нам пропонували різні наїдки, більш цікавим було поминальне меню, але пиріжків по 3 грн. нам так і не принесли. Не дочекавшись і іншої їжі та рахунку ми залишили цей заклад, та вже знайомими путями вписались на стадіон, зайнявши вже звичний для себе сектор. За п’ять хвилин до нас підійшли стюарди та представники клубів, слізно благаючи пройти на гостьовий сектор, бо інакше їх покарають злі дядьки з ФФУ. Посперечавшись в недоцільності цих дій ми все ж почемчекували до 9-го сектору, де й розпочали шизу.

Перший тайм видався повним УГ, запам’ятався промахом Ковпака з убивчої позиції та перегуком з дніпродзержинцями СУ – ГС. В перерві господарі підійшли до нас обмінятися стікерами, такі-собі доброзичливі і усміхнені хлопці.

У другому таймі сектор трохи пожвавішав завдяки голам, але нудний футбол не сприяв запальній підтримці і з горем пополам полтавці все ж вистраждали дорогоцінні три бали. Сектор господарів за кількістю був близьким до нашого, використовував розтяги та кілька прапорів, а під кінець гри гнав своїх улюбленців з усіх сил, але…

Після матчу усі футболісти підійшли потиснути руки тим, хто приїхав, особливо сяяв Янузі, що нарешті відновився після травми, приємно було бачити на обличчях деяких футболістів посмішки і в той же час засмучували кепські пики деяких «зірок».

Та то все лірика! Вітаємо усіх з перемогою, Сімініна з народженням сина! Зустрінемось на грі проти «Олімпіка»! Слава Україні! Разом до перемоги!