Волею жеребу Ворсклі довелося грати другу гру у Львові за останні 6 тижнів. Незважаючи на те, що гра відбувалась на великодні свята цього разу до Львову приїхало лише 13 фанатів Ворскли. Можливо, причина цьому матч в понеділок, а можливо і лінощі перетомленої паско та яйця поїданням публіки. Порівняно з кількісттю виїздюків розвіс банерів виглядав по багатому.

Після млявої гри з Олімпіком на кубок, та як наслідок, припинення боротьби за цей трофей більшість людей з якими я спілкувався не вірили в чудове перетворення команди Василя Сачка у Попелюшку. Шкода, але так воно і вишло. В мене було відчуття, що я подивився третій та четвертий тайми все тієїж гри на кубок. Возня в центрі поля з випадковими загостреннями. Збільшення кількості одночасного перебування форвардів ні до чого не призводить, бо нікому їм пас віддати. Мрак.

На нечисельному гостьовому секторі куди потрапили майже без проблем періодично було несподівано весело. Хенд мейдівський прапор створений власноруч на запозичених з вагону потяга елементах, напів костюм качки, великодні привітання від місцевого люду та таке інше. Левів в обливаний понеділок на секторі зібралось з дві сотні, виглядали вони непогано, майже всі були одягнені і зелене, мабудь мають гарний ультрас магазин. Деякі заряди лунали доволі гучно на порожньому стадіоні Україна.

Повертаючись до гри можна відмітити три небезпечних моменти Карпат. Одного разу відмінно зіграв голкіпер полтавців, іншого за Ворсклу зіграла стійка і раз Ігор Пердута вибив м’яча з порожніх воріт. Ворскла ледь не відповіла голом зі своєї половини поля. Оригінально зіграв Турсунов, але голкіпер розгадав його намір і перевів смугастого на кутовий.

Після гри вдалось перекинутись парою слів з деякими футболістами. Громов запевнив, що не переходитеме в Дніпро, а також сказав, що в команди “нє ідьот”. На що отримав пораду навідатись до бабки. Прислухається він до неї чи ні побачим вже наступного уік енду. Після матчу без проблем покрокували хто в місто, а хто на вокзал. З вірою в команду, до наступної гри.