Мабуть не на кожному домашньому матчі Ворскли можна спостерігати стільки полтавців, скільки їх було вчора на ОСК Металіст. Харків– найближчий до Полтави обласний центр, тому не дивно, що багато наших земляків вирушили підтримати національну збірну особистою присутністю. Щоправда, ну всім їм вдалося вчасно дістатися стадіону через затримки працівниками ДАІ автотранспорту, особливо автобусів.

Ті ж, кому пощастило вчасно приїхати і пройти три кордони перевірок на вході, стали свідками, а заодно і авторами досить потужного виконання гімну. Трибуни вкрилися тисячами вже знайомих по попередніх матчах картонних прапорів України, виглядало добре. Раз по раз вигулькували червоно-чорні прапори УПА, їх було багатенько, стюарди, здається ніяк не реагували на них, хоча, враховуючи минулий досвід могли б створити якісь проблеми. На двох секторах періодично розгорталися велетенські банери з рекламою мережі супермаркетів будівельних матеріалів. У другому таймі вболівальники, здається, просікли, що це туфта, і це діло загнулося.

Поляків приїхало зовсім мало, і їх у цьому переповненому казані було зовсім не чутно. Наші переклички йшли на ура, в принципі все йшло на ура, в тому числі і заряд «Польська курва». Збірна непогано грала, вболівальники запускали хвилю, коротше кажучи – свято футболу!

Ні після забитого голу, ні на протязі матчу ніякої піротехніки фанами використано не було, окрім 2-х петард, що мали короткотривалий і незначний ефект. Здається, товстуни у дорогих піджачках із ФФУ та ФІФА мають бути задоволені.

Задоволеними після фінального свистка були і всі вболівальники, адже наші перемогли і гарантували собі як мінімум друге місце в групі. Правда вже у переповненому метро ейфорія кудись поділася і скрізь виднілися похмурі втомлені обличчя, такі типові для досі ще багато у чому радянського Харкова. Там навіть станція є з назвою Радянська, зовсім нерадянською є тільки ціна за проїзд – 3 грн, до того ж, тим, хто давно не був у Харкові, повідомляємо – жетонів вже немає, замість них паперові талончики зі штрих-кодом. На вулицях багато символіки СРСР, дух совковості ще, на жаль, не вивітрився з другого за величиною міста України. Тим не менш, віримо у краще майбуття.

Далі нас чекає гра із Сан-Марино, куди вже до речі прилетіли представники WGLife. Так що надіємося на похибку Англії в останньому турі, а вже повну торбу голів у ворота карликової країни наші хлопці забезпечать!