На перший офіційний матч в 2000 році вирушило всього 4 людини в складі Пузиря, Трутня, Туфлі і Пармалата. Решта проігнорували виїзд в Житомир. Хоча в цьому місті “Ворскла” неодноразово грала ще в першій лізі, однак фанатська нога полтавців сюди ще не ступала. Тому вирішили пробити це місто за всяку ціну.

Четвірка правих розбилася на дві групи. Як завжди разом поїхали два старих пеня Пузир і Трутень (вони їхали хмельницьким до Фастова), другу пару склали молоді Пармалат і Туфля, які вирішили їхати в Житомир без пересадки у причіпному вагоні. До Києва весь квартет їхав разом. У гості до одне одного ходили то одні то інші. Одним словом, розважалися таким способом. У столиці молодих відчепили, а старі поперлися до Фастова.

У Житомирі вся компанія зустрілася близько полудня. Причому молоді дісталися трохи раніше старих. Вже в місті нас зустрічали місцеві фани. Ця обставина нас радувала. Бо було відомо, що в Житомирі є якесь фанатське ворушіння, проте реальне існування фанів було під великим питанням. В основному поліські фани – це хлопці з партії СНПУ (соціал-націоналістична партія України), одним словом націоналісти, які говорять, що цікаво (з нами, принаймні) російською мовою (!) Від них ми дізналися що всі вони вважають себе ультрас (постійно на домашніх матчах заводяться з місцевими ментами), воюють з вінницькими фенамі і взагалі ненавидять це місто, а ще негрів, арабів – весь традиційний набір. Зазначимо, що ми ультрас Ворскла себе не вважаємо. Цікаво, як вони уживаються в місті, де близько половини населення – євреї.

Саме по собі місто розчарувало. Якесь незатишне, брудне. І що характерно – без дерев. Кажуть, їх порізали ще після Чорнобиля, а от посадити нові ніхто не спромігся. Взяли місцевого сема і решту часу до початку матчу проводили за його розпиванням.

Наша команда прибула на гру з Києва, транзитом з Кіпру, де проводила останній тренувальний збір. Гру наші хлопці показали просто відмінну. “Полісся” просто стерли в порошок, забивши тим 5 м’ячів. Постарався Вовка Маковський, який свій дебют за “Ворсклу” відзначив трьома голами. Фанатіли ми вчотирьох – здорово. Місцеві глядачі не наїжджали. А ось місцевих фанів менти все ж пов’язали і повели зі стадіону. Більше ми їх не бачили.

Після гри підійшли до команди і нас без проблем забрали в автобус. По дорозі додому навіть погодували. Загалом, непоганий виїздець вийшов, правда, без особливих приколів.