Останню гру календарного року Ворскла грала у Луцьку. Підтримати свою команду приїхали 16 ульрас Ворскли, серед яких була одна дівчина. Тренер команди Василь Сачко, сім`я якого і досі живе саме у Луцьку, не зміг у звітньому матчі розраховувати на багато дискваліфікованих та травмованих гравців. Напередодні матчу навіть ходили чутки про те, що результат буде на корить господарів, на яких начебто вже поставили більше ніж 50 тис $.

Але чутки не виправдались, гравці обох команд грали у щирий футбол, за що всім  подяка. У старті Ворскли вперше вийшов молодший Даллку, позиції у старті молодих Кравченка і Одарюка вже не визивають подиву. Перший тайм, що пройшов під дощем переможця не виявив, а на початку другого біло-зеленим вдалось забити гол. Прорив Павла Ребенка, удар транзитом через голкіпера у стійку призвів до відскоку у бік Одарюка, який не схибив, забивши свій другий гол в сезоні, цього разу вирвавши для команди три очки.

Під час другого тайму дощ трохи вщух, після забитого голу шиза стала веселішою, що і не дивно, адже на дальні виїзди приїздять самі віддані фанати, які можуть навіть невеликою кількісттю створити атмосферу якщо не на всьому стадіоні, то принаймні на гостьовому секторі (для любителів статистики зазначу, що найменший з нас мав 19 виїздів). Під кінець матчу стало зовсім вечело, половина хлопців стала по торсу, почався нон-стоп, який завершився виконанням гімну.

Після фінального свистка гравці Ворскли підійшли до сектору, фанати, в свою чергу, потяглись на бігові доріжки при сприянні стюардів, за що їм подяка. Далі колективне фото, спільні заряди. Окремо зазначу про любителів поклянчити футболки в гравців. Бажання мати футболку улюбленого гравця це нормально, але створювати у гравців образ фаната, як одвічного попрошайки, тим самим кидаючи тінь на весь біло-зелений фанатський рух то є не добре.

Перша половина неоднозначного сезону завершена. Далі нас чекає зимовий перепочинок, а разом із ним омолодження команди. Маємо надію, що зміни підуть всім нам на користь. З вірою в себе, та в рідний Клуб йдемо на зимові канікули.