Новина про те, що захисник «Ворскли» Григорій Ярмаш залишає команду, була, як грім серед ясного неба. Несподіваним виглядав, мабуть, не той факт, що гравець хоче залишити команду. Адже кожні півроку «Ворсклу» хтось та й залишає. Несподівано було, що робить це футболіст, який віддав полтавському клубу більше п’яти років футбольної кар’єри. Футболіст, якого люблять і фанати, і прості вболівальники. За його щирість і жагу до боротьби на футбольному полі.

Відкинувши дитячі образи в стилі «шо за фігня, міняє «Ворсклу» на якесь лайно», фанатський актив вглайфу виступив з ініціативою влаштувати прощальну зустріч із Ярмашем. Адже не кожен гравець зробив для «Ворскли» скільки, скільки зробив Ярмаш. І Григорій не відмовив, знайшовши час для такої зустрічі.

Увійшовши до приміщення, де зібралися фанати, Григорій спочатку знітився, побачивши телекамери. Спілкування пройшло в щирій невимушеній атмосфері. Ми задавали Григорію питання, які нас цікавлять. Обмінювалися думками. Коли вимкнули камери, Григорій став почувати себе вільніше, багато жартував. З його відповідей можна було зрозуміти, що він і сам ще до кінця не усвідомив, що не є гравцем «Ворскли». У його фразах часто проскакувало «ми», «наша команда»… Було видно, що Гриші дуже жаль залишати Полтаву. Але таке життя. І з цим нічого не поробиш.

Насамкінець подарували йому напам’ять альбом, а він залишив автографи на календарях і фотографіях. Розійшлися з побажаннями всього найкращого. Розійшлися, з надією знову зустрітися.

П. С. Більш детально про зміст розмови з Григорієм Ярмашем читайте на нашому сайті трохи пізніше.