Гру національної збірної України з командою Швеції в Харкові відвідало 16 ворсклян. Частина рушила на гру, старими добрими собаками. Інша ж частина, дочекавшись закінчення робочого для,  добиралась автівками. Матч хоч і був у середу, але пізній початок гри дав можливість завчасно бути на потрібному секторі.

Активний суппорт на стадіоні, як і на іграх місцевої команди, поділився на дві частини. Південь і Північ. Ми взяли квитки на Південь, де окрім полтавчан, були харків’яни, кияни, черкащани, одесити, кіровоградці та хлопці із Скадовську. Можливо були представники і інших міст, але їх я не зустрів. НА протилежній трибуні були помітні банери “Харків” та “Тернопіль” з декількома представниками цьго міста біля нього.

Характеризувати підтримку не дуже хочеться. Для буває на іграх “Ворскли” на 22-му секторі скажу, що було приблизно так само. Єдине що варте уваги це переклички між трибунами, які виглядали достойно. Повеселив фаєр, який був кинутий на бігову доріжку і долетів до одного з відеооператорів, який поспішно дав по тапкам, втікаючи від вогню.

Мені здавалось, що матч має пройти під гаслом “ні натуралізації”, але окрім зарядів “Україна для українців” та інших подібних південна трибуна не відзначилась. Хотілось би, щоб представники міста, що приймає гру збірної, більш ретельно підходили до підготовки. На вихід на поле Едмара південь повернувся до поля спиною, в той час коли вся інша публіка зустрічала цього гравця оваціями. Дико здивував заряд з півночі в підтримку Девіча.

Характеризуючи рівень підтримки в цілому, відзначу, що ситуація в Харкові близька до тієї картини, що відбувається на іграх збірної в Києві. Сформована у фансуспільстві мода не підтримки власної національної збірної набирає обертів…