Важко, дуже важко в період довгої і здається, безмежної, кризи, їздити поспіль на два виїзди, причому з інтервалом в 3 дні. Тому багато поклали … на кубок.

Але, Рюкзак, який проводив останні дні в Полтаві, був налаштований більш ніж рішуче: їду і все! Йому кампанію склав Трутень. Я, ж, ще “вагався”, але не тому, що не хотів їхати, а все з тієї ж причини – відсутність коштів. І тут, о диво, на мене звалився виграш в букмекерській конторі. Пощастило ж як!

Їхати напередодні матчу здалося нам справою не серйозною. Тому порадившись у пивниці біля ЦУМу, вирішили їхати вранці в день гри автобусом, тим більше давненько не їздили таким способом. Ледве встигли попередити Трутня, а то наш аксакал збирався було вже подорожувати поїздом до Знам’янки. Добре провівши вечір за столиком з пивом, і не тільки, набили стрілу о 5.50 біля автовокзалу.

Я з’явився як і домовлялися о 5.50. Там мене вже чекав Рюкзак. Через пару хвилин з’явився і Трутень, який явно не виспався. На запитання “шо сталося?” Іванич відповів: “картоплю варив” (ага, процес варіння нам вже відомий, але причому тут картопля?). Купивши квитки за півціни до Дніпра і гарненько затарившись пивком, ми сіли в практично порожній автобус. Взагалі, після київського масового п’янствування, ми з Рюкзаком вирішили зробити цей виїзд під девізом: ((тверезість – норма життя! “(Пиво, зрозуміло, у категорію алкогольних напоїв не входить!). По дорозі в Дніпро спробували масу нового пивця, вивчаючи по пивним етикеткам географію України. Приїхали до Дніпропетровська о 10.00. Відразу ж підшукали перший автобус, який їде в сторону Кривого (ним виявився Кіровоград – Запоріжжя) і знову поповнивши запаси пива в 10.45 залишили дніпропетровську землю, взявши курс на Кривий Ріг. По дорозі займалися поглинанням пива і газетної “інформації”. Прикупили свіженьку “Команду”, зі звітом про матч ЦСКА – “Ворскла”- ми отримали досить непогану пресу. Зокрема Студента мої київські колеги обізвали за спробу втихомирити “знахабнілих кадетів”, чомусь “полтавським інчасом”. Читаючи і потягуючи пиво з пляшки, ми непомітно під’їхали до пункту нашого призначення.

Матч починався аж о 18.00 і у нас була сила-силенна часу, щоб спокійно побродити-поговорити, відпочити. Із цією метою відправилися на базарчик біля стадіону. Ми з Рюкзаком продовжили вивчати пивну географію України, прикупивши ще для ознайомлення 15 карт, тобіш пляшок пива. Трутневі ж таке заняття не подобалося. І тому він купив собі “чебурашечку” горілки  “Чорна смородина”, яку, як він сам висловився “любить більше життя”! (цікаво, а що Іванич не любить-то з спиртного, а?). Зібравши всю цю провізію, ми комфортно сіли на якомусь дитячому майданчику,. Іванович в один ковток випив пляшечку. Після цього повторюючи:” Ох і люблю я таку горілку!”. Ми ж з Рюкзаком продовжували не поспішаючи потягувати пивко.

Десь за 1,5 години до матчу з’явилися криворіжці. Виявляється вхсд на стадіон “Металург” платний (?) І протиснуться туди безкоштовно-справа марна, на входах стоять мало не наряди “Беркута”. Тому Рюкзаку і Трутневі довелося відірвати зі своїх скромних бюджетів по 2 грив. на квитки. Мене ж це обов’язкове обілєчіваніє не торкнулося – допомогла корочка ФК “Ворскла”. На стадіоні вибрали непоганий секторок. Шкода тільки, що в метушні забули в Полтаві розтяг, тому довелося шизіти без розпізнавальних знаків, за допомогою роз. Утрьох, взагалі-то, пофанатіли непогано, шкода, що “Ворскла” програла досить беззубо. Хоча “Кривбас” і виграв, проте місцевим уболівальникам це чомусь не сподобалося і вони запустили в наш клубний автобус камінь, який розбив зовнішнє скло. Після такого ЧП, ми якось не зважилися проситися ні в автобус, ні в телевізійний рафік. Тим більше, в мене тоді були не дуже хороші відносини з Пожечевським і з прес-аташе Бородаєм. Тому вирішили їхати своїм ходом. Посуєтившись, встигли на фірмач Кривий Ріг – Київ, узявши квитки до Знам’янки. У такому поспіху не встигли взяти в доріжку жодної пляшки пивця, хоча, напевно, будь часу і побільше, не відмовилися б і від горілочки. Через 3 години були вже в Знам’янці. Там взяли квитки на швидкий Одеса – Харків до рідної Полтави. На вокзалі в Знам’янці, вирішивши перекусити (в годину ночі) ледве було не пропустили свій поїзд. Дякую молодому сержантіку міліції, який вчасно підказав, що ваш поїзд от-от зробить “ту-ту”. О 6 ранку були вже в Полтаві.