Зазвичай відкриття чемпіонату – найдушевніший матч сезону, на стадіоні атмосфера свята, лунають пісні що прославляють Полтаву, співають гімн України. Цього разу все було в атмосфері якогось зовнішнього тиску та сірої буденності. Втрата президента – тяжкі часи, війна – ще більше горе, але ми усі повинні продовжувати жити та тримати бойовий дух, посміхаючись скрізь гіркоту душевних проблем.

Перед грою було зроблено текстовик «Ви назавжди в наших серцях», присвячений Олегу Бабаєву та усім героям України, що зараз виборюють Донбас з кацапських пащур. В небо було запущено червоні кульки у вигляді серця, пролунав гімн України, який майже не співали та вшанували п’ятихвилинною паузою президента клуба. Що до шизи, то вона була підігріта пекельним сонцем та сумом за домашніми матчами. На секторі зібралося близько 250 супортерів. Переклички з гостями та центральними трибунами, «хто не скаче» зі стрибками 77% стадіону, все це чудово, та й гол Громова завершив перший тайм на мажорній ноті.

У другому таймі було вирішено використовувати прапори, та все якось з самого початку не задалося. На 75-й хвилині якісь підвкидані кузьмічі (не виключено, що біженці з Донбасу) почали кричати не зовсім влучні слова під 22-м сектором, через що почалася невеличка заворушка, під час якої неандертальці отримали по писку, а підлетівший батальйон «Полтава» та стюарди вспіли локалізувати сутичку, відтіснивши фанів від зачинщиків та вгамувавши гарячих хлопців. Після цього «Ворскла» двічі пропустила, що погіршило настрій фанатам. На протилежних секторах «кроти» запалили піро, підсвітивши банер «Вічна шана та поклон до землі тим, хто загинув за країну свою». На кінець матчу сектор оживився під час сутички футболістів на полі та гучно зарядив патріотичних пісень та гімн України.

 Матч так і завершився поразкою «біло-зелених», проте трибуни аплодували господарям, дякуючи їм за гру. Слід відмітити, що фанатським сектором пройшла скринька для збору грошей хлопцям, котрі отримали поранення в зоні АТО. Трохи пізніше буде підрахунок кошту та звіт про їх витрату.

 До зустрічі в Ужгороді! Слава Україні! Разом до перемоги!