Полтавці втретє за вісім днів йшли на стадіон аби побачити гру своїх улюбленців. Трохи пригнічений четвергом настрій кожен підіймав собі сам, копирсаючись у здогадках як то завершиться гра з грандом українського футболу.

Донецький «Шахтар» завжди викликав в нашого люду не аби який інтерес і збільшував відвідуваність стадіону. Цього разу на трибунах було 8000, котрі очікували на реабілітацію «біло-зелених» після матчу з «Жиліною». Сектор же зібрав близько 200 людей, певно частина вирішила відпочити або просто зневірилась у силах полтавців.

Не можна сказати, що на трибуні було щось цікаве, звук був слабенький, люди з центральних секторів кажуть, що «кротів» інколи було чутно краще за нас. Гостей же на секторі зібралось в районі сотні, всі на чорному і з чудовою банерною лінією. Декілька разів проводились перегуки «Донецьк – Полтава» та СУ – ГС. Голосно підтримувала це і центральна частина стадіону.

«Ворскла» ж на полі демонструвала впевнену гру, зумівши відігратися перед свистком на перерву, а потім і в додатковий час багатостраждальний Ковпак вирвав нічию з прожерливих пазурів «помаранчево-чорних».

Гості ж відмітили піротехнікою і димами гол Едуардо та весь матч шизіли на п’ятірочку, влаштовуючи то слем, то дружні пострибайки.

В цілому гра пішла в гарному настрої і з впевненістю у майбутнє можна сказати, що головні перемоги у нас ще попереду! Вірте в команду! Разом до перемоги! Слава Україні!