За відсутності стимулюючого автобусу, як тиждень тому, до Луцьку доїхало лише четверо фанатів Ворскли, голоси яких і склали всю потугу виїзного суппорту біло-зелених. П’ятою людиною, що крутилась на секторі був представник  клубу, тому деякі джерела згадують про саме п’ять виїзних.

 Треба сказати, що Луцьк це ще той Тячів. Зранку ніде навіть присісти кави попити. Всі генделі працюють з восьмої, дев’ятої, а то і десятої години. Тому будьте запасливі, якщо ваш потяг прибуває з самого ранку, беріть термос. Як би там не було виїздюки успішно вештались містом, перетікаючи з кабака в кабак, ховаючись від дощу, котрий надумав зіпсувати виїзд. За півгодини до гри перші ворскляни вже були на стадіоні. Світило сонце, неначе розпогодилось. Хоча людей на стадіоні було не занадто багато але для Луцьку це звична картина.

Матч почався з пропущеного нами голу, далі пішов дощ, під яким доводилось дивитись чергову мляву гру полтавців. В перерві фізрук тренер Ворскли зробив пару замін які ніяк не покращили гру у другому таймі. Пропустили ще один гол після того як Женя Ткачук зіграв м’яч який мав забирати воротар, про що він кричав так, що аж я чув. Під зав’язку гри відквитали одного гола силами Олексія Дитятьєва, який виривається у головні голеодори Ворскли (центральний захисник, Карл!). На цьому потуги полтавців закінчились. Волинь обходить нас в турнірній таблиці.

 Після гри до сектору підходять два ткачуки, Сімінін і Сапай. Дякуємо хлопці. Далі гра з говерлою вдома. Пора перемагати.