Фінал Кубка України – непересічна подія для полтавського вболівальника. З нами це стається вдруге, цього разу це були кияни. Епопея з місцем проведення тяглася довго, та ще й пандемія внесла свої корективи і іншого вибору, ніж пробивати фінал через ксіву не було.
УАФ без вагань виписала щасливий квиток і від того більш щирим був подив опинитися у списку 32-х обраних. Перед грою дощик полив місто і на вулиці була легка прохолода, але градус гри від цього не понизився. Якщо полтавські ультрас проводжали команду напередодні з бази, то кияни зустрічали своїх улюбленців перед стадіоном «Металіст»: все, як і належить, пройшло з піротехнікою та зарядами.
У самій чаші стадіону організатори вирішили включити збірку найкращих треків з зарядами обох секторів. Цікаво, де вони роздобули такі якісні записи? На полі «біло-зелені» швидко створили диво у вигляді голу, але довго протриматися не зуміли, пропустивши у відповідь ще у першому таймі. Далі справу до своїх рук взяв Різник – відбиваючи все, що летіло у його сторону. Так команди непомітно відіграли основний, а потім й додатковий час.
У серії ж пенальті нерви виявилися міцнішими у киян, які закономірно, на жаль, перемогли. Казка закінчилася, але тільки для того, аби у новому році бути ще яскравішою!
Футболістів же чекав теплий прийом від ультрас у Полтаві та щирі слова подяки за диво, що у нас прийнято називати футболом.