У столицю на побачення з Динамо вирушило всього 2 чолов’яги. Зате яких, два старих пенька: Рюкзак та Алік. Погода в той час стояла просто пісня: тепло, навіть можна сказати жарко.

Ось і наші фанатища вирушили до Києва майже в пляжному вигляді: у шортиках, шльопанцях і футболках. Добиралися як зазвичай 611 пасажиром у звичному общаку. Прокинувшись вранці з чумними головами, дует нічого, не зрозумів, чому так холодно стало на вулиці. Здавалося, що вони опинилися на крайній півночі – дубарь стояв як в середині січня. Тільки, що сніг з неба не падав. Народ ходив у куртках, плащах, светрах. А наші “моржі” – у чому мати-Полтава відпустила. Столичні жителі дивилися на цих диваків як на представників із зоопарку. Так полтавці, стукаючи, зубами вирушили за теплими речами на оптовий ринок. Алік швиденько знайшов чим розігрітися, прикупивши якогось вина. Зрештою, після прийняття чергової пляшки народу стало пофіг на погоду. У душі стало тепло і навіть комфортно.

Чи не задовго до початку матчу зустріли київських фанів. З ними і продовжили горілчані процедури. Після настільки рясного поглинання спиртного шиза на секторі була непогана як для двох осіб. У першому таймі, коли рахунок був рівним, якісь місцеві знавці футболу, почали ображати нашу “Ворсклу”, традиційними вигуками – “параша”. Рюкзак швиденько дав ляпаса невігласові. Той трохи заспокоївся. Принаймні в’якання від нього не було чутно до кінця першого тайму. Проте в другій половині гри, коли наші пропускали голи один за іншим, знайоме гавкання продовжилося. Але гримав вже зовсім інший житель. До цього знавця довелося вже застосувати більш вагомі аргументи: кулаком в табло. Чоловічок, після цього, чомусь образився на нас. На секторі почалася заводка. Прибігли менти, а потім і кілька київських фанів. Все закінчилося словесним проносом і порожнім базаром з боку “ображеного” мужчинки. Який, пообіцяв, нібито всенародну розплату. Закінчуючи свій “виступ” словами: “Ви звідси не виїдете!”.

“Ворскла” в черговий раз просрала “Динамо” з великим рахунком. Після гри команда відмовилася забрати двох екстрим-фанатів з собою автобусом, навіть не давши їм ні копійки на дорогу назад. У відсутність грошових знаків фанам довелося стирчати в Києві до ранку, в очікуванні першої собаки на Гребінку. Так минаючи труднощі життя: холод, голод, сон, контру, супортери дісталися до рідного міста тільки після обіду наступного дня. У пам’яті двох фанатів цей виїзд залишиться найхолоднішим.