Дніпро і весна – найкращий тандем  для виїзду! По-перше, після холоду і сну враження ще яскравіші, а по-друге, Дніпропетровськ потрібно пробивать завжди!

Кожного разу коли Ворскла грає на Дніпрі обов’язково стараюсь приїхати трохи раніше у місто, щоб прогулятися знайомими місцями, подивитися на людей, поклеяти пару стікерів 😉 За деяких обставин мій виїзд розпочався не з Полтави, а з Запорізької обл., де в очікуванні виїзду минуло 3 дні.  Субота. Ранок. Мене, ще трохи сонну, посадили до батьківського авто і повезли у напрямку Полтави. Не проїхали і часу, як щось бахнуло об асфальт і машина заревіла як «бик колхозний». Короче щось обломилось і нам, і машині… Папа дав чітку задачу знайти проволоку у місцевих жителів, а сам поліз під рідненьку «копеечку».  В такому дусі минула година. Хвала небесам і покровителям радянського автопрому глушитель став на місце.

Проїхавши ще години зо три, висадили мене близ Новомосковску, звідкіля я благополучно добралась до назначеного пункту. Обід. Очікуючи беззмінного товариша Д. роздивляюся людей навколо – і панки, і емо, і підзабиті мальці… Мабуть відсоток такий як і в нас, але ж так багато на одному квадратному метрі) Далі була прогулянка все тим же маршрутом (Набережна, парк Шевченко, пляж), теревені про життя, профутбол, останні новини…  Пообідавши, відправляємося на фуц, кожен вболівати за своїх. Зустрічаю ворсклянський бас – знайомі щі у вікнах. Шмон нормальний – розбули, подивились на мої кольорові носки)) Сектор 28, газон, трибуни! Поїхали! «Мы здесь и свято верим…!»