Початок року традиційно складається з пишних столів, що ломляться від майонезних салатів, та фан-турніру до дня народження «біло-зелених».
Втім, останні роки він то відбувається, то ні, в залежності від настроїв та натхнення людей, що беруться його організовувати. Цього разу все склалося добре, люди з клубу допомогли з вирішенням місця проведення та подарунками у вигляді календарів і, звісно, кубку.
За форматом турніру 10 команд розбилися на 2 групи і в одне коло вирішували чотирьох кращих. Перше коло відразу визначило фаворитів: ПСЖ, Огнівка бойз та ПП, інші ж команди то несподівано програвали, то якимсь дивом перемагали і весь цей сумбур тримав у напрузі до останньої гри. Серед усіх гравців турніру виділялась 13 річна голкіпера Автофанів, що стала першою дівчиною-фанатом за усі роки.
До півфіналу вийшли Бухарест (від яких ніхто цього не очікував), Огнівка бойз (перемогли в усіх матчах групи), ПСЖ та Подол гайз (після двох невдач на старті зуміли вийти з групи). І якщо матч між першими двома завершився серією пенальті, то ПСЖ без проблем переграли опонентів. У фіналі ж журналісти виявились сильнішими за огнівців та заслужено отримали кубок.
Сподіваємось, що наступний турнір не змусить себе довго чекати, а біло-зелені кольори знову прославлятимуться Україною та Європою! Скоро зустрінемось на стадіонах!